Piret Veerus: uue sünnitusmaja rajamine on tervitatav

Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku juhataja doktor Piret Veerus.
Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku juhataja doktor Piret Veerus.

Uue sünnitusmaja rajamise idee on igati hea, kuid selle rajamisega seonduvad asjaolud ja muutused on veel lahtised, kinnitas Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku juhataja doktor Piret Veerus.

Doktor Piret Veerus sõnas, et lastehaigla plaan uus ja kaasaegne sünnitusmaja rajada on igati tervitatav.

"Kõrgema taseme naistekliiniku-sünnitusmaja asukoht Tallinna Lastehaigla ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla läheduses on loogiline," lisas ta.

Kuivõrd mõjutaks uus sünnitusmaja ja naistekliinik Pelglinna sünnitusmaja toimimist ja tööd, sellele ei osanud Veerus veel hinnangut anda. 

"Sellele on praegu veel keeruline vastata, sest uue sünnitusmajaga seonduvad plaanid on alles lahtised. Küll aga on uue sünnitusmaja teemaliste ühiste arutelude käigus leitud, et uue naistekliiniku-sünnitusmaja ehitamisel ei tekiks pealinna mitte kolm sünnitusmaja, vaid ühe olemasoleva sünnitusmaja töömaht liiguks uude ehitatavasse sünnitusmajja," vihjas Veerus tulevikuotsustele. Kuid praeguseks ei ole tema sõnul selles osas veel midagi kindlat otsustatud. 

 

 

Lisa kommentaar

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

OLYMPUS otsib MEDITSIINITEHNIKA REMONDITEHNIKUT

M-Partner HR OÜ

10. mai 2017

Meditsiini­uudised

2. mai 2017

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2017

Laadi PDF

Tervise­uudised

aprill 2017

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.