Kaks arsti said suure tunnustuse

Aasta suurpere 2017 – keskel lilledega pereema Kai Muru, kes on ametilt pediaater-geneetik.
Aasta suurpere 2017 – keskel lilledega pereema Kai Muru, kes on ametilt...

Läinud nädalavahetusel pälvisid kaks Eesti arsti suure tunnustuse – üks neist valiti aasta emaks ja teine on 2017. aasta suurpere pereema.

Eile, 14. mail valis Eesti Naisliit aasta emaks Järvamaa haigla kauaaegse günekoloogi ja kolme lapse ema Heli Veeberi. Aasta ema abikaasa on samuti Järvamaa haigla arst ja üks nende kolmest tütrest on Tallinna lastehaigla arst.

Päev varem, 13. mail kuulutas Eesti Lasterikaste Perede Liit välja aasta suurpere konkursi võitja – tiitli ning Bigbanki poolt välja pandud 5000-eurose preemia ja perereisi Kreekasse võitis viielapseline perekond Muru Tartust.

Pereema Kai Muru töötab SA TÜ Kliinikumis pediaater-geneetikuna ning isa Toomas on Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri osakonna koordinaator ja lektor.

Toomase ja Kai peres on 5 last: Moorits (24), Miina (19), Laurits (16), Marta (13) ja Morten (6). Pere vanim laps on juba ise oma peret loomas ja elab abikaasaga iseseisvalt.

„Pere on väga kokkuhoidev, haridust ja aktiivset eluviisi väärtustav ning seeläbi Eesti kultuuri ja traditsioone hoidev,“ sõnas ELPLi president Aage Õunap. „Muru peres tegutsetakse koos ja üksteist toetades, kuid samas on iga pereliige leidnud endale ka erialase töö ja õppimise kõrvalt isikupäraseid huvialasid ning tegevusi, mis kõik kokku loovad tugeva ja mitmekülgse Eesti suurpere.“

Lisa kommentaar

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Medical Management otsib MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

27. mai 2017

Meditsiini­uudised

16. mai 2017

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2017

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2017

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.