Regionaalhaigla andis 7 Noore Arsti Stipendiumit

Regionaalhaigla Noore Arsti Stipendiumi komisjon vaatas läbi 11 esitatud taotlust ning valis välja selle aasta stipendiaadid. Valiku kriteeriumiteks oli arstina või proviisorina töötamine, kandidaadi vanus, koolituse/seminari kaalutletus ja haakumine haigla arengusuundadega.

2017. aastal anti välja 7 stipendiumi kogusummas 14 200 eurot.

Juhan Reimand (diagnostikakliiniku arst-resident) – osalemiseks Euroopa Neuroradioloogia Seltsi korraldatav Pierre Lasjauniase nimelise koolituse III etapil Horvaatias.

Rein Kruusat (anestesioloogiakliiniku anestesioloog) – osalemiseks praktikal Kuopio Ülikoolihaigla kardiokirurgia keskuses.

Ingemar Almre (kirurgiakliiniku torakaalkirurg) – osalemiseks torakaalkirurgia-alasel täiendusel Kanadas, Toronto Ülikooli Üldhaigla torakaalkirurgia osakonnas.

Annika Adoberg (sisehaiguste kliiniku nefroloog) – erialaseks täiendamiseks Oslo Ülikooli haiglas.

Katrin Iverson (psühhiaatriakliiniku psühhiaater) – osalemiseks King’s College Londoni korraldatud Maudsley seminaride sarjal.

Mikk Abram (diagnostikakliiniku arst-resident) – osalemiseks 29. Euroopa Patoloogia Kongressil Amsterdamis.

Elen Vettus (onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku arst-resident) – osalemiseks Euroopa Onkoloogide Kooli ning Ulmi Ülikooli 13-kuulisel rinnavähi täiendõppel.

Esimesed stipendiumid noorte arstide ravi- ja arendustegevuse toetamiseks andis Regionaalhaigla välja 2005. aastal.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.