Konverents „Ilma võltsravimiteta on Euroopa ohutum“

Üks konverentsil esineja on ka Ravimite Ehtsuse Kontrolli Sihtasutuse juhataja  Mart Levo.
Üks konverentsil esineja on ka Ravimite Ehtsuse Kontrolli Sihtasutuse juhataja ...

Ravimiamet ja Sotsiaalministeerium korraldavad koostöös ravimite tootjate, hulgimüüjate ja apteekrite organisatsioonidega konverentsi „Ilma võltsravimiteta on Euroopa ohutum“. Konverents toimub 8. ja 9. novembril Tallinnas, Kultuurikatlas ja on Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud üritus.

Konverents keskendub ravimite turvaelementide süsteemi rakendamisele Euroopa Liidus. Ravimite turvaelemendid on pakendile lisatav ainulaadne identifikaator ja pakendi rikkumisvastane seade. Turvaelementide andmete haldamiseks luuaks üle-Euroopaline infosüsteemide võrgustik ning lepitakse kokku kontrolli põhimõtted. Turvaelementide kasutuselevõtt lisab uusi kohustusi ravimitootjatele, apteekritele, ravimite hulgimüüjatele ja riigiasutustele. Konverentsil saavad sõna kõik huvipooled ning üheskoos püütakse leida vastust küsimusele, kas Euroopa on turvaelementide rakendamiseks valmis.

Konverentsile on oodatud ravimite käitlemisega tegelevad ettevõtted ja organisatsioonid. Konverents toimub inglise keeles. Rohkem infot konverentsi ja esinejate kohta leiab kodulehelt www.fmdconference2017.eu.

Konverentsi kutse leiate siit.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.