Paide naistearst pälvis vapimärgi

Naistearst Marju Raja.
Naistearst Marju Raja.

Paide linnavolikogu otsustas täna, 17. augustil anda linna vapimärk Järvamaa haigla naistearst Marju Rajale.

Marju Raja pälvis tunnustuse pikaajalise tulemusliku ja jätkusuutliku sünnitus- ja günekoloogiaosakonna juhtimise ja arendamise eest ning elanikele kvaliteetsete tervishoiuteenuste osutamise eest.

Linna teates tuuakse välja, et ta on oma eriala vaieldamatult üks parimaid arste Järvamaa haiglas juba pikki aastaid. Ta on alati avatud uuele, õppimistahtega ja valmis uusi meetodeid rakendama.

Oma tegevusega on Marju Raja teinud palju tervete laste sünni heaks ja teadlike noorte lapsevanemate kasvatamiseks ning harimiseks. Tal on peresid, kus ta on nii emade kui ka tütarde sünnitust vastu võtnud. Ta on nõudlik enda ja alluvate suhtes.

Väärib esiletõstmist tema suur töövõime ja eesmärgipärane tegevus, teha kõike võimalikult planeeritult, analüüsitult ja hästi. Marju Raja on terve oma elu pühendanud jäägitult Järvamaa meditsiinile, seisab teates.

Linna tunnustused antakse laureaatidele üle septembri lõpus toimuval Paide linn 726. sünnipäeva kontsertaktusel.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.