Kristo Ivanov kinnitab: minu tegevusloaga on kõik korras!

Kristo Ivanov
Kristo Ivanov

Nordic Hambakliiniku peaarst Kristo Ivanov kinnitab, et süüdistus nagu ei omaks ta tegevusluba, ei vasta tõele.

Ivanov on omanud pärast Tartu ülikooli lõpetamist tegevusluba, mille väljastas talle 2007. aastal terviseamet, kirjutab Postimehe portaal naine24.

Eesti Ekspressis hiljuti jutuks olnud nelja aasta tagune juurdlus käib selle üle, et FHK Kliinik OÜ, mis toona tegutses Foorumi keskuses asuvates ruumides, oli saanud küll terviseameti heakskiidu ruumidele, kuid ametliku loa lõpliku vormistamiseni jäänud ajavahemikul tegutseti justkui ilma lõplikku paberit omamata.

Kliiniku majandusaasta aruannetest nähtub, et toona maksis kliinik ka korrektselt Eesti riigile makse, samuti tegutsesid kliinikus arstilitsentsi omavad doktorid. Terviseametilt saadud päringu vastusena pole antud ajaperioodil esitanud ka ükski patsient kliiniku ega arstide tegevuse kohta kaebust, kinnitab Ivanov.

Juttu olnud 27 000 euro külmutamise kohta märgib Ivanov, et kõrgema astme kohus ehk ringkonnakohus on antud otsuse kuulutanud tühiseks, samuti on ka arest tühistatud ning edasikaebamisele ei kuulu.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.