Pressiteade

Mekalasi Oy laieneb Baltikumi turule

Mekalasi Oy, labori- ja haiglatarvete müügi- ja turundusettevõte, mis asutati 1952. aastal Soomes, laieneb veel sel aastal Baltikumi turule.

Mekalasi Oy on osa SAXO kontsernist, kuhu kuulub ka Mekalasi plastiktoodetega tegelev tütarettevõte Plastone OÜ, mis on Eesti turul olnud juba 2005 aastast alates. Plastone OÜ-s töötab kokku 90 töötajat ja tehased asuvad Sauel ning Haapsalus.

Mekalasi alustab oma tegevust Plastone Saue tehase ruumides aadressil Tule 23 A, 76505 Saue, Eesti.

Mekalasi Oy Soome ladu ja kontor asuvad hetkel Nurmijärvel. Müügiesindajaid on üle Soome ja nüüd ka Eestis ning tänu sellele on ettevõttel võimalik kliente kiiresti ja tõhusalt teenindada. Ettevõte on saanud tunnustusi eriti paindliku, kiire ja sõbraliku teeninduse eest.

Firma eesmärk on olla klientidele majanduslikult soodne äripartner ning soovib teenindada võrdselt nii väikesemaid kui ka suuremaid kliente. Mekalasi Oy klientuur hõlmab suuri ja väikeseid avaliku ja erasektori tervishoiuasutusi, sealhulgas haiglaid, kliinikuid, tervisekeskuseid, veterinaar- ja hambakliinikuid, teadusasutusi jne.

Eestis müüb firma Mekalasi Oy plastiktooteid, mis on suunatud kasutamiseks perearstidele, haigla erinevatele osakondadele ja laboritele. Lisaks esindatakse veel 32 koostööpartneri tooteid.

Tähtsamatest partneritest toob firma välja Copan labori automaatika ja -tarvikute ettevõtte, Frontier jäätmekonteinereid tootva ettevõtte ja Soome tunnustatud ettevõtted, kes valmisatvad laboritarvikute transpordiks ning säilitamiseks vajalikke tooteid nagu Innolab, Artekno, NMC Cellfoam, Amerplast, delta T, Lapin muovi jne.

Mekalasi Oy kohta leiab täpsemat teavet nende koduleheküljelt www.mekalasi.ee, mida täiendatakse toodete valiku laienemisega pidevalt.


Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.