Galerii: Euroopa Liidu ravimiametite juhid Tallinnas

Eile lõppes Euroopa Liidu ravimiametite juhtide nõupidamine Tallinnas.

Tegemist oli 100 osavõtjaga liikmesriikide ravimiametite juhtide (Heads of Medicines Agencies, HMA) koostöövõrgustiku kohtumisega.

Arutamisele tulid teemad, mida ravimiamet on Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumiseks tõstatanud.

Ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp võttis enne kosolekut kokku olulisima: „Koosolekul keskendume hetkel aktuaalsetele ja kriitilistele teemadele, aga vaatame ka tulevikuvajadusi. Koosoleku keskmeks on müügiloaga ravimite kättesaadavus, sealhulgas innovatsioon ja uute ravimite kättesaadavus ning kliiniliste uuringute uue määruse rakendamine. Detailsemalt räägime veterinaarvaktsiinide kättesaadavusest. Arutamisele tuleb järelevalve tugevdamine võltsravimite välistamiseks seaduslikus müügiahelas ja ravimite turvamärgiste uue süsteemi rakendamine. Räägime läbi ka regulatoorsete tegevuste optimeerimisvõimalused, sh e-teenuste arendused ja koostöö tõhustamise ravimiametite võrgustikus. Päevakavas on veel teisi strateegiliselt olulisi küsimusi, nagu Brexiti mõju liikmesriikide ravimiametite järelevalvetegevustele ja pakutavatele teenustele ning koosolekul antakse ka ülevaade veterinaarravimite määruse arengutest.“

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

LUISA TÕLKEBÜROO otsib MEDITSIINITEKSTIDE TÕLKIJAT

Luisa Tõlkebüroo OÜ

01. märts 2018

Meditsiini­uudised

20. veebruar 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2017

Laadi PDF

Tervise­uudised

jaanuar 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.