Meditsiinitudeng eelistab suurhaiglat või erafirmat

Meditsiiniala tudengid eelistavad võimalusel tööandjana Tartu Ülikooli Kliinikumi, Põhja-Eesti Regionaalhaiglat või Ida-Tallinna Keskhaiglat.

Eile, 11. septembril tutvustas tööandja brändingu agentuur Instar koos personalijuhtimise ühinguga PARE kõrg- ja kutsekoolide õpilaste tööootuste uuringu tulemusi ja tunnustas Eesti 2017. aasta atraktiivsemaid tööandjaid.

Atraktiivse tööandja märgid anti välja järgmistes kategooriates: Eesti kõrgkoolide ja Eesti kutsekoolide õpilaste eelistatumad tööandjad. Lisaks tunnustatakse kõrgkoolitudengite soosingu saanud tööandjaid sihtrühma põhiselt: majanduse, IT, tehnika, humanitaar, õiguse ja meditsiini eriala atraktiivsemad tööandjad.

Esikümnesse pääsesid veel AS Medicum (4.), SA Tallinna Lastehaigla (5.), AS Kliinik Elite (6.), AS Fertilitas Erahaigla (7.), AS Medex Erakliinik (8.), Tervise Arengu Instituut (9.) ja Lääne-Tallinna Keskhaigla AS (10.).

Eesti tudengite tööootuste uuringu 8-aastase ajaloo jooksul osutus Skype juba kuuendat korda tudengite hinnangul Eesti atraktiivseimaks tööandjaks.  2017. aastal soovis Skype’is töötada 57% vastajatest ja teises atraktiivseimas tööandjas – TransferWise’is – 51% tudengitest.

Täna, 12. septembril andis sotsiaalkaitseminister Kaia Iva 43 tööandjale peresõbraliku tööandja algmärgise, mis võimaldab  praegustele ja tulevastele töötajatele näidata, et tööandja hindab töötajate soove ning on valmis panustama nende heaolusse. Algmärgise saamiseks läbisid konkursiga valitud tööandjad eelhindamise ning koostasid tegevuskava, kuidas nad organisatsiooni töökultuuri peresõbralikumaks muudavad.

Teiste hulgas said märgise ka meditsiiniga seotud ettevõtted Fertilitase Erakliinik ja Tallinna Vaimse Tervise Keskus. 

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.