Pildid! PERHi uus sissepääs ja parkla valmis

Uus PERHi maja sissepääs Mustamäel.
Uus PERHi maja sissepääs Mustamäel.

Alates septembrist saavad Põhja-Eesti Regionaalhaigla patsiendid ja nende lähedased parkida kahetasandilises parklas, haiglasse sisenemiseks on avatud uus peasissepääs.

Regionaalhaigla ajakohastas ka majaesist parki ning erilist tähelepanu on pööratud erivajadustega inimeste liikumismugavusele.

"Meie üks ja väga oluline prioriteet on patsientide ja nende lähedaste liikumismugavus haiglas ja selle ümbruses. Äsja avatud uus kahetasandiline parkla leevendab märkimisväärselt seni probleemiks olnud parkimiskohtade nappust," sõnas Põhja-Eesti Regionaalhaigla ülemarst Andrus Remmelgas.

"Suurt tähelepanu oleme pööranud erivajadustega inimeste mugavusele, haiglasse viivad ülekäiguteed ja jalgrajad on liikumiseks sobivaks ehitatud ning peasissepääsu juurde on loodud erivajadustega patsientide vajadustest lähtuv parkla."

Invaparklas, mis asub samal tasandil peasissekäiguga, on erivajadustega inimeste tarbeks parkimiskohti kokku 18, sh üks parkimiskoht invataksole. Lisaks on hoone peasissepääsu ees 3 peatumiskohta patsientide sõidukist väljumiseks. Invaparkla on puudega inimese sõiduki parkimiskaardiga parkivatele patsientidele tasuta.

"Liikumisraskustega patsientidel soovitame kasutada peaukse ees olevaid samal tasapinnal asuvaid parkimiskohti, sealt pääseb uutest liugustest otse haiglasse," lisas doktor Remmelgas.

Uues parklas on kokku 89 uut parkimiskohta, lisaks on jätkuvalt klientide kasutuses senine kliendiparkla hoone küljel, kus on 124 parkimiskohta.

Ehitusprojekti käigus kaasajastati ka haigla esine park. Säilitati olemasolevat kõrghaljastust, istutati juurde hulgaliselt põõsaid ja lisati istumiskohti. 

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.