Nõukogu kogunes haigekassale juhti valima

Töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski haigekassa juhti valimas.
Töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski haigekassa juhti valimas.

Täna varahommikul kogunes haigekassa nõukogu, et valida viimaks asutusele uus juht. Ükshaaval saabunud nõukogu liikmed kinnitasid, et juht tuleb täna ära valida ja vastupidiselt varasemale olid nad kõigi 3 uue kandidaadiga ka kursis.

Esimesena saabusid sotsiaalkomisjoni esimees Helmen Kütt, TREV-2 juhatuse esimees  Sven Pertens ja EPÜL juhatuse esimees Andres Ergma. Nad kinnitasid lühidalt ja heatujuliselt, et kindlasti seekord tuleb haigekassale uus juht leida ja nad said ka eelmisel õhtul 3 kandidaadi kohta infot.

Nõukogu liikmed kogunesid kl 8:15 algavaks koosolekuks haigekassa peahoones Lastekodu tänaval Tallinnas, viimasena saabus haigekassa nõukogu esimees tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, käes üks A4 paberileht. Temagi teatas lühidalt, et täna valitakse uus juht.

Kes kandideerisid?

Teatavasti algas haigekassa juhikonkurss septembri lõpus uuesti, pärast seda kui esimeses voorus olnud kandidaatidest 2 kuulutati ebasobivaks dokumentide puudulikkuse tõttu. Umbes nädala jooksul said kõik soovijad uuesti kandideerida ja üleeilseks oli tulnud 3 avaldust.

Võimalikest 3 juhikandidaadist oli enne nõukogu istungi algust kohal üks, Ravimite Ehtsuse Kontrolli Sihtasutuse juht Mart Levo. Ta kinnitas lühidalt, et kandideerib haigekassa juhi kohale. Teist väidetavat kandidaati, endist Microsoft Eesti juht Rain Laanet, haigekassa esiuksest enne koosooleku algust sisse ei läinud.

Ühe nõukogu liikme sõnul on nõukogu ees täna kaks kandidaati, millest saab järeldada, et kolmandat välja ei kutsutud.

Nõukogu istung kestab täna ametlikult kl 11:00ni, kuid võib lõppeda varem.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

11. september 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

september 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.