Martinsoni toolile asub Tõnis Mölder

Tallinna uus abilinnapea Tõnis Mölder.
Tallinna uus abilinnapea Tõnis Mölder.

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna eest vastutav uus abilinnapea on senine Pirita linnaosa vanem Tõnis Mölder.

Tõnis Mölder on alates 2013. aastast Pirita linnaosa vanem. Viimastel KOVi valimistel selle aasta oktoobris kogus ta Pirita piirkonnas 1120 häält. 

Otsest seost tervishoiuga Tõnis Mölderil ei ole, Pirita linnaosa vanemana on ta viimasel ajal rohkem pildil olnud plaanitava Reidi tee ehitamisega ja sisekaitseakadeemia asukoha küsimusega seoses.

Õhtuleht kirjutas, et Mölderi prioriteet on puuetega inimestele suunatud ligipääsetavuse programm Tallinnas. Teine talle oluline teema on ravijärjekorrad: et need lüheneks ja arstiabi jõuaks kõigi abivajajateni. Kolmandana tõi Mölder välja Tallinna haigla projekti, seejärel toetused. 

Merike Martinson kinnitas eile Meditsiiniuudistele, et lahkub abilinnapea ametist ja jätkab linna volikogu liikmena. Esialgu jääb Martinson ka Tallinna kolme haigla nõukokku, edaspidi soovib jätkata vaid lastehaigla nõukogus.

Hetkel on Tallinnas lisaks linnapea ametikohale viis abilinnapea kohta, mida täidavad Taavi Aas (kes on seni olnud ühtlasi linnapea ülesannetes), Kalle Klandorf, Mihhail Kõlvart, Eha Võrk ja Merike Martinson. 

Uues linnavalitsuses on abilinnapeadeks kinnitatud keskerakondlased Eha Võrk, Kalle Klandorf, Andrei Novikov, Vadim Belobrovtsev ja Tõnis Mölder, lisaks IRList lahkunud Aivar Riisalu ning roheliste erakonna juht Züleyxa Izmailova.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.