Vitamiiniäri vaidlustas Tallinna börsi otsuse

Medical Pharmacy: Swen Uusjärv (omanik), Heikki Moik (juhataja) ning Margus Pärn (finantsjuht)|
Medical Pharmacy: Swen Uusjärv (omanik), Heikki Moik (juhataja) ning Margus...

Tallinna börs andis teada, et AS Medical Pharmacy Group esitas börsi vahekohtule 3. novembril hagiavalduse noteerimisest keeldumise otsuse vaidlustamiseks.

5. oktoobril sai peamiselt Meravita kaubamärgi all vitamiine müüv ettevõte börsi noteerimis- ja järelevalvekomisjonilt karmi hinnangu. Nimelt leidis komisjon, et Medical Pharmacy Groupi finantsseisund, majandustegevus, juhtimine ning aktsionäride plaanitav struktuur ja õigused ei ole kohased avalikult kaubeldavale ettevõttele ning kahjustaks investorite huve ja börsi mainet. Seetõttu jäi ära firma väärtpaberite noteerimine Nasdaq Tallinna kauplemissüsteemis First North.

7. novembri börsiteate kohaselt taotleb Medical Pharmacy Group nüüd tolle otsuse õigusvastaseks tunnistamist ja firma B-aktsiate algsete plaanide järgi kauplemisele võtmist. Hagi menetluskulud võiks ettevõtte avalduse järgi jääda börsi kanda.

Nasdaq Tallinn lubas avaldada vahekohtu otsuse esimesel võimalusel.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

23. oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

september 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

september 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.