Mardnate fondi stipendiumi pälvis Ülle Siimann-Häelme

Pildil vasakult: Peeter Mardna, Ülle Siimann-Häelme ja Eesti Rahvuskultuuri Fondi esindaja Linda Piik.
Pildil vasakult: Peeter Mardna, Ülle Siimann-Häelme ja Eesti Rahvuskultuuri...

Täna, 29. novembril andis Eesti Rahvuskultuuri Fondi Adda ja Leonhard Mardnaallfond üle stipendiumi Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogile Ülle Siimann-Häelmele.

Siimann-Häelmet tunnustati tema pikaajalise ja silmapaistva tegevuse eest sisemeditsiini vallas. 

"Meil on väga hea meel, et dr Siimann-Häelme on saanud sellise  silmapaistva tunnustuse osaliseks," ütles regionaalhaigla juhatuse liige-ülemarst Andrus Remmelgas. „Doktor Siimann-Häelme on töötanud haigla kardioloogiakeskuses juba alates 2004. aastast ning patsientide ja kolleegide poolt väga hinnatud spetsialist."

Tunnustuse andis üle kardioloogile üle Adda ja Leonhard Mardna fondi asutaja Peeter Mardna. „Arstid on kultuuri väga tähtis osa," ütles Mardna. Fondi eesmärgiks on tunnustada silmapaisvaid arste tulemuslikult tehtud töö eest ja toetada nende edasisi õpinguid ja tegevusi.

Adda ja Leonhard Mardna fond asutati SA Eesti Rahvuskultuuri Fondi juurde 2001. aastal Peeter Mardna poolt oma vanemate dr Adda Mardna (1905?2002) ja dr Leonhard Mardna (1901?1982) mälestuse jäädvustamiseks. Adda ja Leonhard Mardna fondist on eraldatud stipendiume alates 2002. aastast.

Stipendiaate on kokku tänasega 19. Stipendiaatide valimiseks on loodud fondi juurde neljaliikmeline halduskogu, kuhu kuuluvad Andres Lehtmets,  Mihkel Mardna,  Peeter Mardna,  Arvo Mesikepp.

Eesti Rahvuskultuuri Fond jagab tunnustusi kord aastas.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.