Lennujaama uus apteek alustab tööd kell 5 hommikul

Lennujaamas.
Lennujaamas.

Südameapteek avab täna, 30. novembril, oma uue apteegi värskenduskuuri läbinud Tallinna Lennujaamas.

Varem toimetas lennujaamas Vigala Apteek OÜ, kus müüdi käsimüügiravimeid, hügieenitooteid, beebikaupasid, kosmeetikatooteid jms. 

Lennujaama Südameapteegis on esmases tootevalikus umbes 2500 toodet ning müügil on nii käsimüügi kui ka retseptiravimid. Kaubavalik on orienteeritud eri suunitlusega reisidel vajaminevatele apteegikaupadele, ravimitele ja hügieenitoodetele. 

Teine oluline muudatus puudutab apteegi lahtiolekuaega – uue apteegi lahtiolekuajad katavad ära kõikide lendude väljumised. Apteek on avatud kell 5:00–21:00. 

Apteek asub lennujaama turvaalas, tax-free poest möödumisel.

Südameapteegi ketti omava Pharma Holding OÜ juhatuse esimehe Risto Lauri sõnul on avatava apteegi kontseptsioon sündinud koostöös ravimiameti ja Tallinna Lennujaamaga, võttes arvesse lennureisijate vajadusi ja asukoha eripärasid.

"Lennujaamas uue apteegi avamine on strateegiliselt oluline samm," märkis Laur. "Tahame oma apteekidega olla seal, kus inimestel meid kõige enam võib vaja olla ja lennujaam on kahtlemata just üks sellistest Tallinna linna sõlmpunktidest." 

Ainuüksi oktoobris läbis Tallinna Lennujaama üle veerand miljoni reisija. "Meie jaoks on oluline olla seal, kus on inimesed ja kus neil võib tekkida vajadus ravimite järgi, on need siis kogemata koju jäänud või on nende ostmiseks tekkinud reaalne põhjus," lisas ta.

Lauri sõnul soovib lennujaama Südameapteek olla ühtlasi piiriüleselt ravimeid kaasa võtvate inimeste jaoks vajalikuks nõustamiskeskuseks, kust saada vajalikku infot erinevate ravimite riigist sisse või välja viimiseks, selleks vajalike dokumentide täitmiseks ning ravimite olemasolu täpsustamiseks. 

Tallinna Lennujaama kommertsdirektori Eero Pärgmäe sõnul on apteek üks neid teenuseid, mida reisijad on pidevalt lennujaamalt soovinud. „Koostöös Südameapteegiga oleme võtnud arvesse reisijate tagasisidet ning uue apteegi valik on oluliselt mitmekesisem. Ühtlasi on uue apteegi avamine esimene osa lennujaama reisiterminali uueneva kaubandusala väljaarendamisest,“ märkis Pärgmäe.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.