Pelgulinna sünnitusmajale koguti rekordiline summa

Colonna heategevuslikul aastalõpugalal koguti tänavu eraannetajatelt rekordilised 50 000 eurot, mille eest saab Pelgulinna sünnitusmaja uue vastsündinute elustamislaua.

Tallinna Lennusadamas toimunud traditsiooniline galaõhtu on üks osa juba oktoobris alanud ja detsembri lõpuni kestvast Colonna laiemast heategevuslikust kampaaniast „Aita elustada elu“, mille eesmärgiks oli koguda raha Pelgulinna sünnitusmajale olulise vastsündinute elustamislaua ostmiseks. Soetataval elustamislaual on olemas kõik vajalikud seadmed vastsündinu seisundi jälgimiseks, et saada kiiret ja usaldusväärset infot tervisliku seisundi kohta ning vajadusel beebit kiiresti abistada.

Galaõhtu suurimad eraisikutest annetajad olid Colonna asutaja ja tegevjuht Roberto de Silverstri ning ettevõtte kaasasutaja Andrea Agostinone, kes kumbki annetasid eraisikutena sünnitusmajale 4000 eurot.

“Colonna heategevuskampaaniast on saanud tore traditsioon, mille haare, osalejate arv ning kogutud annetused iga aastaga kasvavad. Tänavune gala oli taas läbi aegade kõige edukam: suutsime koguda elustuslaua jaoks vajamineva rahasumma ja isegi eesmärki veidi ületada. Tänan kõiki meie sõpru nii Eestist kui mitmetest Euroopa riikidest, kes pidasid vajalikuks siia kohale sõita ja anda oma panus,” lausus Roberto de Silvestri.

Colonna kaasasutaja Andrea Agostinone tõstis esile, et vaid viie aastaga on Colonna heategevuskampaania käigus kogutud vastsündinute ja ennetähtaegsete laste aitamiseks erinevate sünnitusmajade toetuseks üle 120 000 euro.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.