Kolmas ELi toetuse saanud tervisekeskus valmib märtsis

Koeru tervisekeskuse ehitus hõlmab 80-ndatel aastatel ambulatooriumiks ehitatud kahekorruselise hoone (pildil) esimese korruse kapitaalremonti.
Koeru tervisekeskuse ehitus hõlmab 80-ndatel aastatel ambulatooriumiks ehitatud ...

Märtsis avatakse Järvamaal Koerus kolmas Euroopa Liidu abirahaga ehitatud tervisekeskus.

Projekti tulemusena on Koeru vallas aadressil Paide tee 16a loodud Koeru esmatasandi tervisekeskus, kus pakutakse esmatasandi põhiteenuseid ning ka teiseseid teenuseid.

Järva vallavalitsuse ehitusspetsialist Enn Sakkis ütles, et tervisekeskuse ehitustööd peaks lepingu alusel läbi saama märtsi lõpus ja hetkel on ehitustööd graafikus. "Avamise päeva ei ole paika pandud, kuid selles hoones töötanud perearst kolis sama hoone teisele korruse vabale pinnale ja loodab esimesel võimalusel tagasi esimesele korrusele rekonstrueeritud ruumidesse saada," sõnas Sakkis.

Tervisekeskuse ehitus hõlmab 80-ndatel aastatel ambulatooriumiks ehitatud kahekorruselise hoone esimese korruse kapitaalremonti. Rekonstrueeritavat pinda on umbes 370 m². Hambaravi- ja apteegiteenust rekonstrueerimine Sakkis sõnul ei puuduta. "Need ruumid asuvad hoone teises osas ja remonti ei vajanud," ütles ehitusspetsialist. 

Jaanuari algul avati pidulikult Lääne-Tallinna Keskhaigla Mustamäe tervisekeskus, veebruari keskpaika on planeeritud Viru Haigla Tapa tervisekeskuse valmimine. Kokku on sel aastal plaanis avada u 15 Euroopa Liidu abirahadega ehitatud tervisekeskust üle Eesti.

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Kas alternatiivmeditsiin peaks olema Eestis rangemini reguleeritud?

  • Jah
    76% (29)
    76% (29)
  • Ei
    24% (9)
    24% (9)

Vastanuid: 38

Valdkonna tööpakkumised

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

REGIONAALHAIGLA otsib HIIUMAA HAIGLASSE SISEARSTI

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

21. juuni 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.