LTKH lõpetas lepingu homöopaadist joogaõpetajaga

Homöopaatia on üks enim levinud ja tunnustatud alternatiivravi meetodeid.
Homöopaatia on üks enim levinud ja tunnustatud alternatiivravi meetodeid.

Terviseameti ettepanekul lõpetas Lääne-Tallinna Keskhaigla lepingu Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses rasedate joogat juhendava Terje Tähega, kes propageerib väljaspool haiglat peetavates värsketele emadele suunatud tasulistes loengutes "homöopaatilist vaktsineerimist".

Terje Tähe töötas LTKH-s käsunduslepingu alusel, tema viimaseks tööpäevaks Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses jääb 30. juuni, vahendas ERR.

ERR kirjutas möödunud nädalal end terapeudiks nimetava Tähe juhendatavatest tasulistest loengutest, kus lubatakse homöopaatiliste preparaatide vaktsineerivat mõju kõigi vaktsiinvälditavate haiguste vastu. Neid loenguid pidas Tähe MTÜ Ökobeebi ruumides. Ehkki Tähe peab loenguid tervishoiust, ta tervishoiutöötajate registrisse ei kuulu.

Terviseameti epidemioloogianõunik Kuulo Kutsar kommenteeris, et homöopaatiline vaktsineerimine on teaduse-, sealhulgas meditsiinivaldkonnas tundmatu mõiste ja tegevus.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.