Magnum AS juhatuse liikmeks saab Veiko Vetto

Magnum AS juhatuse liikmeks saab Veiko Vetto.
Magnum AS juhatuse liikmeks saab Veiko Vetto.

Magnum AS juhatuse liige Paavo Truu andis teada, et on otsustanud võtta vastu uued väljakutsed ning lahkuda Magnumist. Magnum AS juhatuse liikmena asub 17. augustist tööle Veiko Vetto.

„Kuna sain aru, et tegemist on läbimõeldud otsusega, ei jäänud mul muud üle kui Paavo Truud tänada suure panuse eest selle viie aasta jooksul, mil ta Magnumis töötas,“ sõnas Magnum AS juhatuse esimees Ahti Kallikorm.

„Tema töö võtab üle kontserni finantskontroller Veiko Vetto, kes on avara maailmavaatega ja hea äritunnetusega võimekas finantsjuht. Ta on meie juures juba aastaid töötanud ega vaja sisseelamiseks lisaaega,“ rääkis Kallikorm.

Veiko Vetto sõnul on ta Magnumis töötatud aja jooksul näinud kontserni kiiret arengut ja uuenduslike lahenduste poole pürgimist. "Seetõttu on mul hea meel neil teemadel edaspidi kaasa rääkida ja panustada ka juhatuse liikmena," ütles ta.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.