ITK juhatuse uus liige on Ene Halling

Dr Ene Halling.
Dr Ene Halling.

Alates 1. novembrist asub Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse neljanda liikmena tööle doktor Ene Halling, kes hakkab tegelema tervishoiuteenuse korraldamise ja arendamisega ning ravianalüüsiga.

Hallingu ametinimetuseks saab juhatuse liige-ravijuht. Tema tööülesanneteks on ambulatoorse ja statsionaarse tervishoiuteenuse korraldamine, samuti ravikvaliteedi, ravianalüüsi ja -statistikaga tegelemine.

"Doktor Halling on Ida-Tallinna Keskhaiglas töötanud juba pikka aega, tema kogemused on haigla arengut silmas pidades väga väärtuslikud. Ravikvaliteet on oluline suund, millega tuleb järjepidevalt tegeleda ja ma olen kindel, et dr Halling saab uues rollis veelgi enam keskenduda kvaliteetse tervishoiu teenuse osutamise arendamisele," ütles Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Ralf Allikvee.

Ida-Tallinna Keskhaigla juhatusse kuuluvad veel Ülle Rohi ja Kersti Reinsalu.

Ene Halling lõpetas Tartu Ülikooli 1982, erialalt on ta gastroenteroloog ja ta on töötanud Ida-Tallinna Keskhaiglas alates 1992. aastast.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.