Pooleteist päevaga laekus 10 hambaraviavaldust

Hambaarsti juures.
Hambaarsti juures.

Haigekassast kinnitati, et hambaarstide huvi sõlmida täiskasvanute hambaravi leping on suur ja 1,5 päeva jooksul on tulnud 10 avaldust.

Haigekassa tervise edenduse ja kommunikatsiooni talituse peaspetsialist Vivika Tamra sõnul on lepingute sõlmimine töös ja lepinguid saab sõlmida alates mai algusest.

"Sooviavaldusi lepingu sõlmimiseks on tulnud erinevatest piirkondadest: Tallinn, Tartu, Jõgeva, Põltsamaa, Narva- Jõesuu," ütles Tamra, kelle sõnul huvi lepingu sõlmimise vastu on suur ja 1,5 päeva jooksul on tulnud 10 avaldust. "Korraldasime hiljuti hambaarstidele uue hüvitise kohta üle Eesti infopäevad, millel osales üle 300 hambaarsti." 

Tamra lisas, et haigekassa jaoks on oluline, et igas maakonnas oleks piisav kaetus hüvitise pakkumiseks.  Kõik hambaravi partnerid lisatakse tulevikus kaardirakendusele, et kindlustatu saaks sealt vaadata, kus asub temale lähib hambaarst, kelle juures saab hambaravihüvitist. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.