22. detsember 2014
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Merilind: EL-i toetus tuleb suunata perearstidele

Perearstikeskuste rajamise toetusest on huvitatud ka haiglad.

Teadusartiklid väidavad, et tugeva perearstisüsteemi korral saaks 95% abivajajaid haigestumise korral abi perearstilt ja haiglaravi vajaks umbes 5% elanikkonnast. Riikides, kus perearstiabi on korralikult rahastatud, on inimestel võimalik perearstiabi saada ööpäev läbi, seitse päeva nädalas, 365 päeva aastas. Perearsti meeskonnas töötavad nii ämmaemandad, koduõed, füsioterapeudid, sotsiaaltöötajad kui ka teised abilised.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee