Triin Tabur • 26 aprill 2017 11:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Kannus: miks me seisame patsiendi eest?

Õdede liidu juht Anneli Kannus.  Foto: Scanpix/PM

Meditsiinisüsteemis ei ole paraku kellelgi aega – ei tervishoiutöötajal ega ka patsiendil ja nii toimubki pidev tormamine, mille tagajärjed jätavad soovida, leiab õdede liidu liht Anneli Kannus arvamusloos.

Tervishoiusüsteem on selleks, et inimene saaks abi. Kui me ei pea normaalseks, et kiirabi käib kodus kraadimas ja plaastrit peale panemas, siis ei saa kuidagi pidada mõistlikuks ka seda kui arst ja õde võtavad vastuvõtuajal ettenähtust kolm korda rohkem patsiente vastu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee