Meditsiiniuudised  • 14 august 2019 10:21
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Kallikorm: konkurentsiamet tahab murda ravimituru toimimise loogikat

Konkurentsiameti soovitus anda haiglaapteekidele suuremad õigused ravimite sisseveoks, et suurendada konkurentsi ravimite hulgimüügiturul, näitab ameti teadmatust ravimituru toimimise loogikast, kirjutab Eesti Ravimihulgimüüjate Liidu juhatuse esimees Ahti Kallikorm.

Eesti Ravimihulgimüüjate Liidu juhatuse esimees Ahti Kallikorm.  Foto: Eiko Kink

Esmaspäeval võisime erinevatest ajakirjandusväljaannetest lugeda konkurentsiameti seisukohta, et “arvestades ühelt poolt ravimite hulgimüügi kehva konkurentsiolukorda Eestis ning teiselt poolt haiglate potentsiaali hulgimüüjatele konkurentsi pakkuda, tuleks seetõttu kaaluda haiglaapteekide sisseveoõiguse laiendamist ka müügiloaga ravimitele.”

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee