Ravimiuudised
Ainult tellijale

Uuring näitas südameravimi ohutust II tüüpi diabeedi patsientidel

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Boehringer Ingelheimi ja Lilly kardiovaskulaarravimi uuringus jõuti esmase tulemusnäitajani, mis andsid infot ravimi pikaaegse kasutamise ohutuse kohta II tüüpi diabeediga täiskasvanud patsientidel.

Boehringer Ingelheimi ja Lilly Trajenta® kardiovaskulaarsete tulemusnäitajatega uuringus CAROLINA® jõuti esmase tulemusnäitajani, milleks oli samaväärsus glimepiriidiga

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee