Meditsiiniuudiste tellimistingimused

Tellimine ja tasumine

Tellija peab tellimuse täitmiseks andma kõik vajalikud andmed. Kui tellija ja maksja on erinevad, siis peab esitama andmed mõlema kohta. Kui tellija andmed on vigased või puudulikud, ei saa Meditsiiniuudised tellimust täita. Tellijal peab olema turvaline, Meditsiiniuudiseid mahutav, märgistatud postkast, millele on tagatud ligipääs alates kella 5:00. Tellija peab tasuma tellimuse eest õigeaegselt ja täielikult. Esimene lehenumber jõuab tellijani hiljemalt 14 päeva möödudes. Tellimishinna määravad Meditsiiniuudised, teatades hinnamuudatustest vähemasti 14 päeva enne nende jõustumist.

Ümberadresseerimine ja tühistamine

Tellija võib igal hetkel muuta tellimuse aadressi. Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses (Maardu, Viimsi, Loo, Tabasalu, Kehra, Keila, Saue, Saku, Laagri), Tartus ja Tartu lähiümbruses (Elva) ning Pärnus ja Pärnu lähiümbruses (Paikuse, Sauga) toimub ümberadresseerimine 2 tööpäeva jooksul, mujal hiljemalt 7 tööpäeva jooksul. Tellijal on õigus tellimus igal hetkel tühistada. Selleks peab tellija esitama kirjaliku avalduse, milles on märgitud tühistamise põ;hjus ja pangakonto, kuhu Meditsiiniuudised saab raha tagastada. Tellimuse tühistamise korral maksavad Meditsiiniuudised tagasi tellimuse maksumuse alates tühistamisest kuni tellimuse lõpuni.

Probleemide lahendamine

Meditsiiniuudised kohustuvad tellijale toimetama korrektse ja komplektse väljaande õigeaegselt. Tallinnas, Tartus ja Pärnus peab leht jõudma tellijani hiljemalt kell 7:00, mujal hiljemalt kell 12:00. Meditsiiniuudised võtavad vastu ja registreerivad kõik tellija pretensioonid ning lahendab need hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Meditsiiniuudised lahendavad probleemi juhul, kui selle põhjustajaks ei ole tellija. Kui probleemi on põhjustanud tellija tegevus või tegevusetus (näiteks ei pääse lehekandja postkasti juurde), peab tellija probleemi põhjused ise kõrvaldama. Kui tellija ei saa pidevalt või aeg-ajalt lehte, aga on täitnud kõik oma kohustused, pikendavad Meditsiiniuudised omal kulul tellimust saamata jäänud päevade võrra. Vajadusel saadetakse tellijale saamata jäänud lehed järgi (kuni 2-nädala vanused lehed).

Teated ümberadresseerimistest:
Meditsiiniuudiste tellijate register
6 670 100
meditsiiniuudised@aripaev.ee

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.