Kohtla-Järve hambaarstid said ruumi juurde

Ida-Viru keskhaigla kolis hambaravikabinetid Kohtla-Järve
polikliinikus vastremonditud avaramatesse ruumidesse ning soetas
kaks uut hambaraviseadet- kirjutas Põhjarannik.

Polikliiniku esimesel korrusel aastakümneid remontimata ning kitsastes ruumides asunud hambaravikabinetid paiknevad nüüdsest neljandal korrusel- kus võtavad vastu ka hambaproteesiarstid.

Ida-Viru keskhaigla stomatoloogia- ja ortodontiaosakonna juhataja Meedi Lehtla sõnul plaanib haigla neljandale korrusele üle tuua ka hambaröntgeni- võttes kasutusele digitaalse süsteemi. “Siis ei pea patsient enam- pilt näpu vahel- arsti juurde tagasi minema- vaid arst saab seda oma arvutis näha-” nentis Lehtla Põhjarannikule.

Kohtla-Järve polikliinikus võtab patsiente vastu neli hambaravi- ja kolm hambaproteesiarsti. Üks hambaravikabinet asub ka haigla poole peal.

“Täiskasvanutel olulisi järjekordi arstide juurde praegu pole-” kinnitas Lehtla. “Kes kiirustab- saab veel suveks hambad suhu- kel on ravida vaja- saab numbri- kuid lastega on probleem- kuna haigekassaraha ei jätku.”

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.