16 mai 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mullu oli Eestis 69 reisilt pärit nakkushaiguse juhtu

Tervisekaitseinspektsiooni andmetel diagnoositi Eestis möödunud aastal 69 reisilt pärit nakkushaiguse juhtu. 2005. aasta nelja kuuga on aga diagnoositud 38 nakkushaigestumist nakatumisega väljaspool Eestit.

Eelmise aasta kohta on inspektsioon nakkushaigestumise kindlavõi võimaliku kohana ära toonud kokku 27 riiki Euroopast- Aasiast-Aafrikast ja Põhja-Ameerikast. Lõuna-Ameerikast ning Austraaliastja Okeaaniast pärit haigusjuhte mullu ei esinenud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee