Neuroloogid ja neurokirurgid peavad kongressi

10.-11. juunini peetakse Narva-Jõesuu sanatooriumis L. Puusepa
nimelise Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi (NNS) 20. kongress-
kus on kavas tutvustada erinevaid närvihaiguste diagnostika- ja
raviprobleeme.

Seltsi veebilehel ära toodud programmi järgi kannavad kongressi sessioonid nimetusi “Epilepsia”- “Neuropsühholoogia ja neurorehabilitatsioon”- “Diagnostika ja ravi”- “Neurokirurgia” ja “Neuroloogia”.

Pöördumises seltsi liikmete ning kõigi neuroloogia- ja neurokirurgiahuviliste poole tõdeb NNSi president Sulev Haldre- et valikud- mida pidi tegema programmikomitee- ei olnud lihtsad- sest huvipakkuvaid teemasid oli palju. “Ettekannete valimisel soovisime tutvustada erinevaid närvihaiguste diagnostika- ja raviprobleeme-” ütleb ta.

Tehakse ka kokkuvõte seltsi tegevusest- arutatakse neuroloogia ja neurokirurgia organisatoorseid küsimusi ning viiakse läbi valimised; kongressi ajal on avatud ka meditsiiniaparatuuri- ja ravimifirmade näitus.

Üheks kongressi eesmärgiks on edendada ka mitteteaduslikku seltsielu ning Haldre sõnul on varasuvine aeg Narva-Jõesuu mererannas parim aeg kokku tulla- juttu ajada ja pidu pidada.<br />

<strong>MU</strong>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.