Pärnu haigla nõukogu vahetas juhti

Nädal tagasi valiti SA Pärnu Haigla nõukogu esimeheks Pärnu linnapea Ahti Kõo, andis teada Pärnu Postimees.

Nädal tagasi valiti SA Pärnu Haigla nõukogu esimeheks Pärnu linnapea Ahti Kõo- andis teada Pärnu Postimees.

Sihtasutuse nõukogu ülejäänud liikmed on Pärnu planeerimist kureeriv abilinnapea Raul Sarandi- linnavolikogu liikmed Marika Laidna ja Uno Mirme- Paikuse vallavanem Kuno Erkmann Pärnumaa omavalitsuste liidu esindajana- Pärnu linnaarst Ada Kraak ning sotsiaalministeeriumi tervishoiuosakonna analüütik Tiia Arro. Kolm neist - Mirme- Erkmann ja Kraak - olid ka sihtasutuse eelmise nõukogu koosseisus.

Vastavalt SA Pärnu Haigla põhikirjale on sihtasutuse nõukogu seitsmeliikmeline ning liikmete volitused kestavad neli aastat.

Pärnu haigla nõukogu pädevuses on muu hulgas vanade haiglahoonete edasine saatus- eelkõige otsustada- kas need vabanemise järel müüakse või antakse näiteks üle Pärnu linnale- nagu linn need loovutas haiglale mitterahaliste sissemaksetena sihtasutuse loomise ajal- kirjutas ajaleht.

Pärnu linnavalitsuse koalitsioonileppes lubavad võimuerakonnad otsustada- kuidas kasutada uue haigla valmimise järel tühjaks jäävaid hooneid.

SA Pärnu Haigla põhikirja järgi  kuuluvad hooned haigla põhivara hulka- kuid nõukogul on ajalehe teatel ainupädevus otsustada haigla kinnisasjade võõrandamise või asjaõigusega koormamise üle.

<br /><strong>MU</strong>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.