Riigilõivude tasumine eelarvesse muutub

Ravimiamet tuletab oma interneti koduleheküljel meelde- et
alates 1. juunist muutub riigilõivude tasumise kord.

Vastavalt seadusele laekub riigilõiv riigieelarvesse- kui riigilõivuga maksustatava toimingu sooritab valitsusasutus- valitsusasutuse hallatav riigiasutus- muu avalik-õiguslikke ülesandeid täitev asutus või kohus. Seoses üleminekuperioodiga palutakse riigilõivu maksjatel võtta arvesse- et teatud toimingute teostamisel võidakse vastava asutuse töökorraldusest lähtudes nõuda maksedokumendi esitamist.

Ravimiameti teatel tuleb lõiv tasuda rahandusministeeriumi arveldusarvele  SEB Eesti Ühispangas (a/a 10220034796011) või Hansapangas (a/a 221023778606).

Ameti veebilehel tuuakse ära ka maksekorraldusele märgitavad viitenumbrid kolme ravimitega seotud toimingu puhul:

<strong>2900073517</strong> - Inimmeditsiinis kasutatava ravimi müügiloa uuendamise või selle muudatuse taotlemisega seotud toimingud ja kliinilise uuringu loa taotlemine.

<strong>2900073520</strong> - Veterinaarmeditsiinis kasutatava ravimi müügiloa uuendamise või selle muudatuse taotlemisega seotud toimingud.

<strong>2900074626</strong> - Ravimite tootmise- hulgimüügi ja apteegi tegevusloa väljaandmise või selle muutmisega seotud toimingud- lähteainete käitlemise tegevusloa väljaandmisega seotud toimingud ning narkootiliste ja psühhotroopsete ainete ja lähteainete impordi- ja ekspordi loa taotlemisega seotud toimingud.<br />

<strong>MU</strong>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.