13 juuni 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Raplamaa seisab oma üldhaigla eest

Raplamaa Omavalitsuste Liidu (ROL) täiskogul andis maakonnahaigla peaarst Sulo Puusta ülevaate asutuse tööst ja plaanidest- tehes omavalitsejatele ettepaneku seista vastu üldhaigla muutumisele kohalikuks haiglaks.

Ajaleht Nädaline nimetas Puusta põhisõnumiks seda- et vastavaltEesti haiglavõrgu arengukavale on Rapla haigla kuni 2009. aastaniüldhaiglate- 2010. aastast aga kohalike haiglate loetelus. Selleleplaanile on peaarsti sõnul vaja otsustavalt vastu seista.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee