13 juuni 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

TSITAATE

"Valisin meditsiini triviaalsel põhjusel nagu tüdrukud tollel ajal ikka: mu suur boyfriend tuli arstiteaduskonda.”Anneli Kannus- Tartu meditsiinikooli direktor- kes 1990. aastal lõpetas sama kooli velskrina. (Tartu Postimees- 31.05.2005)

<br /><strong>"Kui viljakuse langus jätkub Euroopas praeguse tempoga- onnäiteks kõik valged pariislased aastaks 2060 viljatud jaPrantsusmaa pealinn muutub paratamatult araablaste kantsiks. Süngepilt.”<br /></strong>Kristo Ausmees-<br />SA TÜK androloogiakeskuse meestearst (Virumaa Teataja-2.06.2005)

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee