14 august 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pereteraapia ühing valvab õpetuse taset

Eesti pereteraapia pea 15-aastase ajaloo jooksul on arvatavasti sajad inimesed läbinud pereteraapia algkursuse. Viieaastase pädevuskoolituse on läbinud ligikaudu 40 inimest.

Eesti Pereteraapia Ühingu (EPTÜ) juhatuse liige- regionaalhaiglapsühholoog- psühhoterapeut Harri Küünarpuu ütleb intervjuusMeditsiiniuudistele- et Eesti pereteraapia pea 15-aastase ajaloojooksul on arvatavasti sajad inimesed läbinud pereteraapiaalgkursuse. Viieaastase pädevuskoolituse on läbinud ligikaudu 40inimest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee