Residendid harisid end Võru haiglas

16. juunil toimus Lõuna-Eesti haiglas sisehaiguste residentide
õppepäev- teatas Lõuna-Eesti haigla sekretär Kadri Piirisild.

Pärast professor Margus Lemberi ning Lõuna-Eesti haigla peaarsti Rein Kermese tervitussõnu kuulati ülemarst Agnes Aarti- kes tutvustas Lõuna-Eesti haigla näitel üldhaigla olemust. Üldhaiglas on noorel arstil kindlasti palju arendavam töötada kui väga kitsalt spetsialiseeritud kliinikus või osakonnas- vahendas Piirisild.

Ennelõunal kuulati veel ettekandeid: sisehaiguste arsti ülesannetest üldhaigla valvearstina rääkis sisekliiniku juhataja Leila Metsallik ning psühhiaatrilise haige käsitlemisest üldhaigla vastuvõtus psühhiaatriakliiniku juhataja Kadri Jaanson.

Pärast kosutavat lõunat haigla kohvikus ning sellele järgnenud ringkäiku haiglas jätkus õppepäev probleemikeskse aruteluga mesenteriaaltromboosi haigusjuhu alusel.

Nii residentuuri alustavad kui ka residentuuri lõpetavad sisehaiguste arstid said senisest põhjalikuma ja sisukama ülevaate üldhaiglas tehtavast tööst ja siin töötamise võimalustest- märkis Piirisild. “Ei ole võimatu- et nii mõnigi õppepäeval osalenu võiks kaaluda võimalust valida oma tulevaseks töökohaks Lõuna-Eesti haigla-” avaldas ta lootust. 

<br /><strong>MU</strong>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.