Hambaarstiüliõpilased harjutasid Harjumaal enese müümist

16. ja 17. juulil oli Harjumaal Salmistus Suurekivi hostelis
Eesti Hambaarstiüliõpilaste Liidu (EHÜL) käesoleva suve tähtsaim
sündmus - suvepäevad. Suvepäevad olid jätkuks pikaajaliste
traditsioonidega EHÜLi kevadseminarile ning need oli suunatud nii
tudengitele kui ka hambaarstidele.

Ettevõtmise sisuks oli lisaks meelelahutuslikule osale koolitus teemal “Enese müümine tööturul”. Koolituse käigus räägiti- kuidas tööandjaga ühendust võtta- mida tööintervjuul tavaliselt küsitakse ning kuidas selleks valmistuda- samuti sedagi- mis on edu aluseks. Teema osutus koguni nii kaasahaaravaks- et diskussioon jätkus  pärast koolituse ametlikku osa. Eriti huvitav oli kuulata vanemate tudengite kogemusi nii tööotsimise kui töötamise vallast.

Lisaks koolitusele sai nautida fantastilist ilma Põhja-Eesti kaunil liivarannal ja jahutada end merevees. Õhtu saabudes oli soovijatel võimalus mõnuleda saunalaval ja jagada suvemuljeid suure lõkke ääres.

EHÜLi suvepäevi toetanud ettevõtete Rakvere Lihakombinaadi ja Saku Õlletehase tooted said suvepäevaliste hulgas väga positiivse vastukaja. Mida enamat oskabki tudengi hing kuumal suvepäeval tahta kui grill-liha ja külma õlut...

Sel aastal esimest korda korraldatud suvepäevad läksid kõigiti korda ning leidsid rohke osalejaskonna igakülgse heakskiidu. Üksmeelselt otsustati- et üritus  muutub igasuviseks hambaravitudengite ja hambaarstide kohtumiseks.

Hambaarstiüliõpilaste liidu järgmised üritused toimuvad juba kooliaasta sees- ootame sinna aktiivseid osavõtjaid. Toredate kohtumisteni!

<br /><strong>ASTRID ANTON<br /> TIINA KIRSIMÄGI<br /></strong>Eesti Hambaarstiüliõpilaste Liit

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.