UUS RAAMAT: Uuri ja kirjuta

Juulis ilmus kirjastuselt Medicina raamat “Uuri ja kirjuta”- mis
on tõlge soomekeelsest raamatust “Tutki ja kirjoita” (autorid
Sirkka Hirsjärvi- Pirkko Remes- Paula Sajavaara;
Kustannusosakeyhtiö Tammi- 2004).

Raamat on valminud koostöös Tartu ning Tallinna ülikooli õppejõududega; tõlkijad Inger Kraav- Tiiu Kuurme- Ulve Kala- Meri-Liis Laherand- Viivi Maansoo ja Jüri Orn on raamatu kohandanud. Keeletoimetaja on Ellen Uuspõld.

“See raamat on mõeldud teejuhiks eelkõige kõigile neile kirjutajatele- kes teevad uurimistööd kasvatus- ja ühiskonnateaduste- sotsiaalteaduste ning meditsiini valdkonnas-” öeldakse teose tutvustuseks. Sihtgrupiks on lugejad- kelle õppetöösse kuulub esseede- harjutustööde jm sellesarnaste õppeülesannete tegemine või kes oma töös koostavad mitmesuguseid kirjalikke ülevaateid ja ettekandeid. Samuti võiks raamat abiks olla neile- kes vastutavad õpetamise eest koolituse eri valdkondades ja tasemetel ning uue uurijate põlvkonna kasvatamise eest.

Raamatus leiavad käsitlemist kolm suuremat teemat (“Uurimus ja uurimusest kirjutamine”- “Uurimisprotsess” ning “Uurimusest publikatsiooniks”)- mis omakorda jagunevad mitmeks alateemaks.

Maht 412 lk. Formaat A5. Pehmed- kiletatud- lakaga kaaned.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.