Apteegi pikk ja pidulik sünnipäev

Tallinna Kalamaja apteegi 100. aastapäeva tähistamine 31.
augustil kestis terve pika päeva. Juba hommikust olid müügil
soodushinnalised ravimid- loodustooted ja plaastrid. Lastele jagati
kommi- vitamiine ja õhupalle.

Kolmel tunnil ei lõppenud professor Selma Teesalu jutule soovijate järjekord. Paljud- kes olid küll oma küsimusele vastuse saanud- soovisid kuulata sedagi- mida räägiti järgmistele. Huvi oli suur- meeleolu ülimalt sõbralik ning päris kindlasti saadi väärt teadmisi tervise säilitamiseks ja haigustest hoidumiseks.

Loomulikult vastavad apteekrid iga päev kõikvõimalikele ravimitega seotud küsimustele- kuid tervis algab ju toidust. Tervislik toitumine eeldab aga teadmisi ja kõikide meedikute agarat tegutsemist. Nende vahel- kes lasid pidupäeval apteegis oma vererõhku mõõta- loositi välja kaks vererõhumõõturit.

Eriti rahvarohkeks muutus üritus siis- kui alustas orkester ning apteegi välisukse ette asetatud laudadel tutvustasid ravimifirmad oma tooteid. Vitamiinijooki- nohu- ja köhatilkadega rikastatud raviteed maitsti kümneid liitreid ning mustika- ja männikooreekstrakti arvukalt pudeleid.

Tervituskõnega esines Põhja-Tallinna linnaosa vanem Sirje Potisepp. Kuulajaid piisas ka apteegi ajaloost ja tänapäevast peetud kõnele. Pidupäeva juhtis Tarmo Leinatamm ning tema- Ivo Linna- Anti Kammiste ja Hannes Võrno sisustasid ka töötajaile ning kutsutud külalistele korraldatud piduliku õhtu Šoti klubis.

<br /><strong>KALJO SÕERDE<br /></strong>proviisor

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.