Tallinna Tervishoiu Kõrgkool alustas tööd

Uuele nimele kohaselt alustas Tallinna Tervishoiu Kõrgkool tööd juba augusti viimase nädala esimesel päeval. Nii täienevad semestrid terviklikeks.

Uuele nimele kohaselt alustas Tallinna Tervishoiu Kõrgkool tööd juba augusti viimase nädala esimesel päeval. Nii täienevad semestrid terviklikeks.

Aktused peeti nii uutele üliõpilastele kui ka õpingute jätkajatele. Kokku on koolis 1300 tudengit.

Haridus- ja teadusminister Mailis Repsi abiga eemaldati kate kooli uuelt nimetahvlilt. Nimevahetus on ligi kümme aastat kestnud ettevalmistuste tulemus. Kõikidel erialadel on kehtestunud uued õppeprogrammid- ühe erandiga on need ka rahvusvaheliselt tunnustatud. Vastu võetakse vaid keskharidusega noori ning õpingud kestavad vähemalt kolm aastat. Erialadest on arvukaim õendus. Õpetatakse veel ämmaemandaid- farmatseute- hambatehnkuid- optometriste ja tegevusterapeute.

Esimesel koolipäeval korraldas rektori kt Ülle Ernits vastuvõtu ligi 100 külalisele- koolijuht tegi ka ülevaate kooli eilsest- tänasest ja homsest päevast. Kutsutud olid endised ja nüüdsed õppejõud- linna(osa)juhid- kutseorganisatsioonide ja õppebaaside esindajad.

Oma osavõtuga austasid kooli lisaks minister Repsile riigikogu liikmed Marika Tuus ja Tarmo Leinatamm- viimane juhtis ühtlasi oskuslikult kogu mitmetunnilist üritust. Üritusel osalesid ka endised direktorid Argo Rooks ja Arkadi Michelson.

<br /><strong>KALJO SÕERDE<br /></strong>Tallinna Meditsiinikooli farmaatsiaõpetaja aastatel 1955-1991

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.