Ida-Tallinna keskhaigla jagas parematele tänu

“Vajame ka präänikut lauale-” ütles AS Ida-Tallinna Keskhaigla
(ITK) juhatuse esimehe kt Ralf Allikvee- kui haiglas anti
parimatele arstidele ja õdedele kätte preemiad.

Parima arsti ja õe konkursi algatas Tallinna linnavalitsus. Abilinnapea Diana Ingerainen ütles õnnitlustseremoonial- et nõu peeti ka erialaseltsidega. Ta rõhutas- et linnavalitsus soovib konkursi muuta traditsiooniliseks ja et “see ei ole valimiseelne ühekordne laks”.

Linnavalitsus ja keskhaigla andsid välja kuus preemiat. Parim arst 2005 oli silmaarst Maire German. Parima arsti konkursi teise preemia pälvis radioloog Anne Poksi ja kolmanda preemia uroloog Armen Ahlberg.

Parim õendusalatöötaja 2005 oli Raili Raadik ITK kõrva-nina-kurguhaiguste osakonnast. Õendusala teise preemia sai Margarita Drapun silmaosakonnast ja kolmanda preemia Natalja Safronova radioloogiakeskusest.

Lisaks pani ITK nõukogu esimees Vilja Savisaar välja 10 000 krooni suuruse stipendiumi- millele ta andis maailmas tuntuks saanud õe Florence Nightingale’i nime. ITKs hõigati konkursitingimused välja juunis peetud suvepäevadel.

Haiglasiseselt esitas kandidaate 180 inimest. Florence Nightingale’i nimelise stipendiumi saajaks osutus sisekliiniku ülemõde Kaidi Traumann.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.