Järgmine aasta toob tasuta telefoniraamatu

Meditsiiniuudiste kirjastus saadab järgmise aasta alguses arstidele ja apteekritele 4000 tasuta telefoniraamatut Meditsiinikataloog.

Meditsiiniuudiste kirjastus saadab järgmise aasta alguses arstidele ja apteekritele 4000 tasuta telefoniraamatut Meditsiinikataloog.

Kolme aasta jooksul on Meditsiiniuudised kaardistanud Eesti tervishoiusüsteemi kontaktinfot peaasjalikult oma tarbeks. Nüüd otsustas toimetus selle andmebaasi kõikidele kättesaadavaks teha. Selleks jagatakse jaanuaris laiali umbes 4000 kataloogi ja avatakse ka tasuta otsingumootor internetis Meditsiiniuudiste koduleheküljel.

Meditsiinikataloog on Meditsiiniuudiste kirjastuse jaoks loogiline samm edasi- kuna toimetus on juba mõnda aega järginud põhimõtet “ajalehest infoettevõtteks”. Meditsiiniuudised on teinud sotsioloogilisi ja turu-uuringuid- trükkinud lisaks ajalehele mitmeid erialatrükiseid. Nüüd on plaan teha kättesaadavamaks telefoniraamat.

Lisaks telefoniraamatule ilmub Meditsiinikataloog ka internetti. Internetiversioonist leiab kasutaja kõige täpsema info- kuna sellesse andmebaasi saab kontaktinfo muudatusi pidevalt sisse viia. Meditsiinikataloogi koostajad usuvad- et kataloogi internetiversioon saab võrdselt raamatuga arvestatavaks töövahendiks iga arvutit kasutava meditsiinitöötaja jaoks.

Meditsiinikataloog saab iga-aastaseks väljaandeks.<br /><strong>Meditsiinikataloogi lisaeksemplare saab tellida Meditsiiniuudiste toimetusest (435 4504). Ühe lisaeksemplari hind on 97 krooni- millele lisandub postitustasu 20 krooni saadetise kohta.</strong>

Uuringufirma Saar Poll 2005. aasta märtsi uuringu järgi kasutab 61 protsenti kontaktinfo otsijatest telefoniraamatu ja 30 protsenti info otsijatest internetikataloogide abi.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.