10 oktoober 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti otsib oma sisu esmatasandile

Ekspert Kaja Põlluste esitles 30. septembril perearstide sügiskonverentsil esimest korda avalikkusele esmatasandi tervishoiu arengukava aastateks 2006–2010.

TÜ tervishoiu instituudi vanemassistent ja sisekliiniku teadurning sotsiaalministeeriumi tervishoiuosakonna ekspert Kaja Põllusteesitles 30. septembril perearstide sügiskonverentsil esimest kordaavalikkusele esmatasandi tervishoiu arengukava aastateks2006-2010.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee