24 oktoober 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kooskõlastati võrgustikutööd rehabilitatsioonis

Septembri keskel oli Tartus Lõuna-Eesti maakondades puuetega inimestele teenuseid osutavate asutuste koostööseminar. Üritus toimus projekti “Puuetega inimene tööturule juhtumipõhise rehabiliteerimise abil” (PITRA) raames.

Septembri keskel oli Tartus Lõuna-Eesti maakondades puuetegainimestele teenuseid osutavate asutuste koostööseminar. Üritustoimus projekti “Puuetega inimene tööturule juhtumipõhiserehabiliteerimise abil” (PITRA) raames.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee