Rootsi pakub stipendiumi

Eesti arstid saavad taotleda stipendiumi 2006. aasta septembriks, et täiendada end Lõuna-Rootsis, teatas tänavune stipendiaat perearst Tarmo Loogus.

Eesti arstid saavad taotleda stipendiumi 2006. aasta septembriks- et täiendada end Lõuna-Rootsis- teatas tänavune stipendiaat perearst Tarmo Loogus.

Lõuna-Rootsi esmatasandi meditsiiniasutus Primärvården Skone annab teada- et täisstipendiumile saavad kandideerida Eesti arstid- kes vastavad järgmistele tingimustele:<br /> ·  huvi esmatasandi meditsiini ja perearstinduse vastu-<br /> · läbinud põhiõppe ja internatuuri Eestis-<br /> · õpib peremeditsiini residentuuris-<br /> · veel parem- kui on läbinud peremeditsiini residentuuri Eestis-<br /> · on alustanud rootsi keele õpinguid Eestis- keeleoskus pole oluline-<br /> · suudab ennast väljendada vabalt inglise või saksa keeles.

Konkursil osalemiseks tuleb saata oma kontaktid (eelistatakse CV-ga ja oma senise töökirjeldusega inimesi- kas inglise või rootsi keeles) stipendiumifondi juhile- perearst Alf Nordenströmile (tel +46 44 269 745) aadressil Vårdcentral Östermalm- Österlånggatan 23- 291 33 Kristinianstad- Sweden.

Täisstipendium katab kõik reisikulud Vårdcentral Östermalmi. Kompenseeritakse kõik majutus- ja toitlustuskulud. Polikliinik asub Kristianstadis (Lõuna-Rootsis). Stipendium katab ka tagasisõidukulud Eestisse.

Stipendium annab ülevaate Rootsi esmatasandi meditsiinist. Samuti annab see hea ülevaate uutest trendidest meditsiini reformimisel Rootsis nagu näiteks <em>när-sjukvård</em> ehk lähiabi. Külastatakse mitmeid perearstikeskusi ja haiglad. Stipendium ja õpe toimuvad septembris 2006.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.