24 oktoober 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülle Ernits: “Kooli diplom ja nimi on nüüd vastavuses!”

Uut õppeaastat alustas senine Tallinna Meditsiinikool uue nimega. Aastaid kestnud ettevalmistuste tulemusena ollakse nüüd Tallinna Tervishoiu Kõrgkool.

Uut õppeaastat alustas senine Tallinna Meditsiinikool uuenimega. Aastaid kestnud ettevalmistuste tulemusena ollakse nüüdTallinna Tervishoiu Kõrgkool. Nimi kohustab. Kooli arengu jaümbernimetamise initsiaatoriks on olnud senine direktor- nüüdnerektori kohuse-täitja Ülle Ernits.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee