7 november 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Õdesid huvitab intensiivravi

7. ja 8. novembril on sisseastumisvestlused Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õdede erialast tasuta koolitust saada soovivatele kõrgharidusega õdedele.

Õppurid saavad aastaga kitsama eriala europrojekti raames jalõpetavad detsembris 2006. Europrojektiga “Õdede erialase koolitusearendamine” ehk ÕEK- mille eestvedaja on Tartu Tervishoiu Kõrgkoolja projektijuht Kersti Viitkar TÜ kliinikumist- saab õppidakliinilist õendust- intensiivõendust- terviseõendust ja vaimsetervise õendust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee