Stipendiumid ootavad taotlusi

Sihtasutus Arstide Täienduskoolituse Fond on kuulutanud välja stipendiumikonkursi 2006. a I poolaastal toimuvateks üritusteks, taotluste esitamise tähtaeg on 10. november.

Sihtasutus Arstide Täienduskoolituse Fond on kuulutanud välja stipendiumikonkursi 2006. a I poolaastal toimuvateks üritusteks- taotluste esitamise tähtaeg on 10. november.

Stipendiumi on õigus taotleda Eestis töötavatel arstidel ning see antakse erialaseks täienduskoolituseks või ümberõppeks või osavõtuks erialakongressist või -konverentsist. Eelistatud on taotlused väljaspool Eestit toimuvateks üritusteks- öeldakse Eesti Arstide Liidu veebilehel.

Taotlemisel tuleb esitada avaldus koos kulutuste eelarvega (blankett)- koolitusürituse programm- taotleja CV- erialaseltsi soovitus ning tööandja soovitus. Stipendiumi suurus on kuni 10 000 krooni- stipendiumide arvu ja selle saajad määrab sihtasutuse nõukogu. Stipendiaadid on ühtlasi kohustatud läbitud koolituse teemadel avaldama erialast teavet sisaldava kirjutise ajakirjas Eesti Arst.

Taotleda saab ka Eesti Nooremarstide Ühenduse koolitusstipendiumi- mille eesmärgiks on Eestis töötavate internide- residentide ja arstiharidusega doktorantide väliskoolituse toetamine.

Stipendiumi rahaline suurus on üldjuhul 5000 või 10 000 krooni- vajaduse korral võib seda muuta.<br /> Stipendium antakse erialaseks koolituseks või osavõtuks erialakongressist või -konverentsist- eelistatud on taotlused osavõtuks Euroopas toimuvatest üritustest. Stipendiaat on kohustatud oma erialaga seotud teemal avaldama artikli ajakirjas Eesti Arst või Lege Artis.

Nimetatud stipendiumi taotlemisel tuleb esitada avaldus koos kulutuste eelarvega (blankett)- koolitusürituse programm- taotleja CV ning vabas vormis põhjendus antud koolituse olulisusest taotlejale.

Mõlema stipendiumi puhul tuleb taotlemise avaldus koos lisadokumentidega esitada Sihtasutusele Arstide Täienduskoolituse Fond kirjalikult aadressil Pepleri 32- 51010 Tartu ja<br /> e-postiga <a href="mailto:eal@arstideliit.ee">eal@arstideliit.ee</a>. Nooremarstide ühenduse koolitusstipendiumi taotlejatel on vaja ümbrikule märkida “ENÜ koolitusstipendium”.

Stipendiumi taotlemisel palutakse täpselt täita nõudeid ja esitada dokumendid nii kirjalikult kui ka elektroonilisel kujul.  Puudulikult esitatud taotlusi ei arvestata- öeldakse arstide liidu veebilehel <a href="http://www.arstideliit.ee">www.arstideliit.ee</a>- kust saab ka täpsemat teavet.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.