21 november 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Euroopa Komisjoni teaduse ning arenduse miljardid ka Eestile valla

Juba enne Euroopa Liiduga liitumist olid Euroopa Komisjoni (EK) teadus- ja arendusfondid Eesti ettevõtetele avatud. Täisväärtusliku liikmena on meil paremad võimalused olla võrdväärne partner suurtes arendusprojektides.

Juba enne Euroopa Liiduga liitumist olid Euroopa Komisjoni (EK)teadus- ja arendusfondid Eesti ettevõtetele avatud. Täisväärtuslikuliikmena on meil paremad võimalused olla võrdväärne partner suurtesarendusprojektides.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee