Kutsenõukogu otsused septembris ja novembris

Tervishoiu ja sotsiaaltöö kutsenõukogu otsustas 27. septembri
koosolekul õdede ja farmatseutide kutsestandardi ning
füsioterapeutide kutseomistamise küsimusi- teatas kutsenõukogu
koordinaator Rutt Lumi.

Kutsenõukogu otsustas:

* kinnitada õde III- IV ja V kutsestandardi uustöötluse- lisades kutsestandardi lisasse A terminid “õe kutsealane koolitus”- “õe erialane koolitus”- “õe tööalane koolitus” ning kanda õde III- IV ja V kutsestandardi uustöötlus kutseregistrisse;

* kooskõlastada Eesti Füsioterapeutide Liidu kutseomistamise kulude muudetud eelarve;

* võtta tervishoiu ja sotsiaaltöö kutsenõukogu tegevuskavasse farmatseudi III kutsestandardi uustöötluse väljatöötamine ja moodustada vastav töörühm.

1. novembri koosolekul otsustas tervishoiu ja sotsiaaltöö kutsenõukogu farmatseutide ja loodusterapeutide kutsestandardi küsimusi ning lapsehoidja kutsekvalifikatsiooni omistamise küsimust.

Kutsenõukogu otsustas:

* kinnitada farmatseut III- IV ja V kutsestandardi uustöötlus ja kanda farmatseut III- IV ja V kutsestandardi uustöötlus kutseregistrisse;

* mitte kinnitada loodusterapeut II- III ja IV kutsestandardi esmatöötlust;

* kooskõlastada MTÜ Perekasvatuse Instituudi kutsekomisjoni tegevusstatuut- lapsehoidjate kutsekvalifikatsioonide tõendamise ja omistamise kord ning MTÜ Perekasvatuse Instituudi kutseomistamise kulude eelarve;

* anda MTÜ Perekasvatuse Instituudile tegevusluba lapsehoidja II ja III kutsekvalifikatsioonide omistamiseks;

* võtta tervishoiu ja sotsiaaltöö kutsenõukogu tegevuskavasse radioloogiatehnik III ja IV spetsialiseerumiste väljatöötamine ja moodustada vastav töörühm.

Tervishoiu ja sotsiaaltöö kutsenõukogu esimees on logopeed ja ajakirjanik Linnu Mae ning kutsenõukogu koordinaator on Rutt Lumi.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.