Läheneb aasta arsti kandidaatide esitamise tähtaeg

Internetiportaali arst.ee välja kuulutatud konkurss “Aasta arst 2005” nominendi leidmiseks kestab veel kümmekond päeva, ettepanekuid sellele tiitlile kandideerijate kohta saab lisada kuni 15. detsembrini.

Internetiportaali arst.ee välja kuulutatud konkurss “Aasta arst 2005” nominendi leidmiseks kestab veel kümmekond päeva- ettepanekuid sellele tiitlile kandideerijate kohta saab lisada kuni 15. detsembrini.

Juba neljandat aastat järjest toimuva aasta arsti valimisega soovitakse tunnustada arstide tööd- mis jääb sageli laiale avalikkusele märkamatuks- kuid mis on ometigi oluline konkreetsele inimesele just tema haiguse ravis.

Möödunud nädala alguseks oli portaalis <a href="http://www.arst.ee">www.arst.ee</a> aasta arsti tiili kandidaatide osas tehtud üle 160 ettepaneku. Konkursi korraldajad on palunud pakkujatel oma kommentaaris lisada arsti nimele ja töökohale ka põhjendus- miks just tema kõnealust tiitlit väärib.

Aasta arst kuulutatakse välja 2005. aasta detsembri viimastel päevadel.

Kolmel varasemal aastal on aasta arsti tiitlid pälvinud Tallinna Telliskivi perearstikeskuse perearst Urve Prits- Tallinna lastehaigla lastearst Priit Reedik ning Tallinna kiirabi kiirabiarst Tina Metsar. Aasta arst on olnud külaline ka presidendi vastuvõtul Eesti iseseisvuspäeval 24. veebruaril.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.